České politické strany

27. května 2009 v 9:02
Česká strana sociálně demokratická v Hlasování - veřejné mínění online - Česká strana sociálně demokratická. Levicová politická strana. Česká strana sociálně demokratická očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Občanská demokratická strana v Hlasování - veřejné mínění online - Občanská demokratická strana. Pravicově zaměřená. Občanská demokratická strana očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Komunistická strana Čech a Moravy v Hlasování - veřejné mínění online - Komunistická strana Čech a Moravy. Levicová politická strana. Komunistická strana Čech a Moravy očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Strana zelených v Hlasování - veřejné mínění online - Strana zelených. Liberální politická strana. Strana zelených očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
KDU-ČSL v Hlasování - veřejné mínění online - Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová. Středo-pravicová strana. KDU-ČSL očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Strana pro otevřenou společnost v Hlasování - veřejné mínění online - Strana pro otevřenou společnost (SOS) je středová, liberálně-environmentální strana. Je členem PDE / EDP (frakce ALDE v Evropském parlamentu). Strana pro otevřenou společnost očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Evropská demokratická strana v Hlasování - veřejné mínění online - Evropská demokratická strana Evropská demokratická strana očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Sdružení nezávislých kandidátů v Hlasování - veřejné mínění online - Sdružení nezávislých kandidátů. Liberální politická strana. Sdružení nezávislých kandidátů očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Volba pro kraj (Královéhradecký) v Hlasování - veřejné mínění online - Koalice stran Volba pro město a Strana pro otevřenou společnost pro krajské volby v Královéhradeckém kraji. Volba pro kraj (Královéhradecký) očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Nová strana v Hlasování - veřejné mínění online - Přináší šanci na moderní principy, nové technologie a možnosti. Nabízí možnosti moudrého a soběstačného nastavení společnosti. Nová strana očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama