České politické události

27. května 2009 v 9:03 | politolog
Americký radar v Čechách v Hlasování - veřejné mínění online - Protiraketový radar USA plánovaný v Čechách v rámci štítu raketové obrany. Basing of US missile defence shield in the Czech Republic. Americký radar v Čechách očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Obnovit vysílání rádia WAVE v Hlasování - veřejné mínění online - Chci, aby Rada Českého rozhlasu rozhodla o vrácení radia Wave zpět do vysílání. Obnovit vysílání rádia WAVE očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Regulace energ. monopolů v Hlasování - veřejné mínění online - Pro silnější státní regulaci energetických monopolů. Bez státní regulace nefunguje trh. Stát musí chránit spotřebitele. Regulace energ. monopolů očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Politická situace v Čechách v Hlasování - veřejné mínění online - Spokojený volič s politickou situací v České republice. Satisfied with the political situation in the Czech republic. Politická situace v Čechách očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Sblížení Česka s EU v Hlasování - veřejné mínění online - Pro větší integraci České republiky do Evropské Unie Sblížení Česka s EU očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Lisabonská smlouva v Hlasování - veřejné mínění online - Jsem pro přijetí Lisabonské smlouvy. Souhlasím s jejím obsahem. Lisabonská smlouva očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Oblíbenost České republiky v Hlasování - veřejné mínění online - Mám rád Českou republiku I like the Czech republic Oblíbenost České republiky očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Přijetí měny EURO v České republice v Hlasování - veřejné mínění online - Jsem pro to, aby Česká republika přijala EURO, a to co nejdříve. Přijetí měny EURO v České republice očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama