České volby

27. května 2009 v 9:04
České politické strany v Hlasování - veřejné mínění online - Občanská demokratická strana. Pravicově zaměřená. České politické strany očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Český prezident v Hlasování - veřejné mínění online - Prezident České republiky (od roku 2003). The Second President of the Czech Republic (since 2003). Český prezident očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
KDU-ČSL předseda v Hlasování - veřejné mínění online - Ministr financí a bývalý předseda KDU-ČSL. Minister of Finances of the Czech Republic. KDU-ČSL předseda očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
EU volby 2009 v Hlasování - veřejné mínění online - EU volby 2009 očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama