Čeští politici

27. května 2009 v 9:05 | politolog
Jiří Paroubek v Hlasování - veřejné mínění online - Předseda ČSSD. Czech politician, chairman of the Czech Social Democratic Party. Jiří Paroubek očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
David Rath v Hlasování - veřejné mínění online - Český lékař, politik ČSSD, poslanec a hejtman Středočes- kého kraje. A doctor and the former Minister of Health for the CR. David Rath očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Karel Schwarzenberg v Hlasování - veřejné mínění online - Český senátor a ministr zahraničních věcí. Czech senator and Minister of Foreign Affairs. Karel Schwarzenberg očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Miroslav Antl v Hlasování - veřejné mínění online - Český senátor, právník a VŠ pedagog. Czech senator, lawyer and university teacher. Miroslav Antl očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Václav Klaus v Hlasování - veřejné mínění online - Prezident České republiky (od roku 2003). The Second President of the Czech Republic (since 2003). Václav Klaus očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Mirek Topolánek v Hlasování - veřejné mínění online - Český politik, předseda ODS a předseda vlády České republiky. The current prime minister of the Czech Republic. Mirek Topolánek očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Kateřina Jacques v Hlasování - veřejné mínění online - Místopředsedkyně Strany zele- ných. Jacques is a Czech Green Party politician. Kateřina Jacques očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Ivan Langer v Hlasování - veřejné mínění online - Ministr vnitra a místopředseda ODS. Czech Ministr of the Interior and a member of the Civic Democratic Party. Ivan Langer očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Martin Bursík v Hlasování - veřejné mínění online - Předseda Strany zelených a ministr životního postředí. Czech Minister of the Environment. Martin Bursík očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Jan Švejnar v Hlasování - veřejné mínění online - Česko-americký ekonom, kan- didoval na prezidenta České republiky. Czech-Americans economist. Jan Švejnar očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Miroslav Kalousek v Hlasování - veřejné mínění online - Ministr financí a bývalý předseda KDU-ČSL. Minister of Finances of the Czech Republic. Miroslav Kalousek očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Jiří Čunek v Hlasování - veřejné mínění online - Bývalý ministr pro místní rozvoj a místopředseda vlády. Former Minister for Regional Development in the Govern- ment. Jiří Čunek očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Miloš Zeman v Hlasování - veřejné mínění online - Bývalý český premiér, ekonom, prognostik a významný porevo- luční politik. The prime minister of the Czech Republic from 1998 until 2002. Miloš Zeman očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Džamila Stehlíková v Hlasování - veřejné mínění online - Lékařka, univerzitní pedagožka a politička kazašské národnosti. Doctor, university pedagogue and politician of Kazakh nationality. Džamila Stehlíková očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Alexander Vondra v Hlasování - veřejné mínění online - Český politik - místopředseda vlády pro evropské záležitosti. Czech deputy Prime Minister for European affairs. Alexander Vondra očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Jana Bobošíková v Hlasování - veřejné mínění online - Česká redaktorka a poslankyně V Evropském parlamentu. Czech politician and Member of the European Parliament. Jana Bobošíková očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Michael Kocáb v Hlasování - veřejné mínění online - Český hudební skladatel, zpěvák, občanský aktivista a politik - iniciátor odchodu sovětských vojsk. ACzech composer, singer and political activist. Michael Kocáb očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Václav Havel v Hlasování - veřejné mínění online - Spisovatel a dramatik, bývalý prezident Československa a ČR. Was the President of Czechoslovakia and Czech Republic. Václav Havel očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Pavel Bém v Hlasování - veřejné mínění online - Český lékař a politik. Czech doctor and politician. Pavel Bém očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Vlasta Parkanová v Hlasování - veřejné mínění online - Česká ministryně obrany a politička KDU-ČSL. Vlasta is a politician of the Czech Republic, currently serving as Minister of Defence. Vlasta Parkanová očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Pavel Telička v Hlasování - veřejné mínění online - Český politik, diplomat a lobbista. A Czech politician, diplomat and lobbyist. Pavel Telička očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Miroslav Macek v Hlasování - veřejné mínění online - Český lékař, politický komentátor a bývalý místopředseda ODS. Czech doctor and former Deputy Prime Minister of the Czech Republic. Miroslav Macek očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Tomáš Julínek v Hlasování - veřejné mínění online - Český lékař, politik za ODS a ministr zdravotnictví. Former Minister of Health of the Czech Republic. Tomáš Julínek očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Vojtěch Filip v Hlasování - veřejné mínění online - Český politik, předseda Komu- nistické strany Čech a Moravy. Czech politician, chairman of Communist party Vojtěch Filip očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Otakar Motejl v Hlasování - veřejné mínění online - Český právník a politik - ombuds- man. Czech lawyer and politician - om- budsman. Otakar Motejl očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Tomáš Garrigue Masaryk v Hlasování - veřejné mínění online - První Československý prezident (1918-1935). The 1st President of Czecho- slovakia (1918-1935). Tomáš Garrigue Masaryk očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Jiří Dienstbier v Hlasování - veřejné mínění online - Český politik a disident. Czech politician and dissident. Jiří Dienstbier očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Petr Nečas v Hlasování - veřejné mínění online - Český vicepremiér a ministr práce a sociálních věcí ve vládě ODS. Czech a Minister of Labour and Social Affairs. Petr Nečas očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Richard Sequens v Hlasování - veřejné mínění online - V letech 2002 - 2008 senátor PČR (předseda zahr. výboru), člen KOD. Lékař chirurg. Kandidát SOS do Senátu 2008 v Plzni. Richard Sequens očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Pavel Rychetský v Hlasování - veřejné mínění online - Český právník, politik a soudce. Czech jurist, politician and judge. Pavel Rychetský očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Bohuslav Sobotka v Hlasování - veřejné mínění online - Český politik, člen ČSSD a bývalý ministr financí. Czech polician and former finance minister. Bohuslav Sobotka očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Cyril Svoboda v Hlasování - veřejné mínění online - Český politik - v současné době zastává post ministra pro místní rozvoj ČR. Cyril Svoboda očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Jan Palach v Hlasování - veřejné mínění online - Český student, který na protest proti okupaci spáchal sebevraždu sebeupálením. Czech student who committed suicide by self-immolation as a political protest. Jan Palach očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Jan Zahradil v Hlasování - veřejné mínění online - Kandidát do voleb do Evrop- ského parlamentu 2009 - český politik, poslanec Evropského parlamentu. Jan Zahradil očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Vlastimil Tlustý v Hlasování - veřejné mínění online - Politik ODS, její dlouholetý poslanec a ekonomický expert. Czech politician and economic expert. Vlastimil Tlustý očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Daniela Filipiová v Hlasování - veřejné mínění online - Česká politička a architektka. Od 13. ledna 2009 ministryně zdravotnictví ČR. A Czech architect and politician. Minister of Health of the CR. Daniela Filipiová očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Vladimír Dryml v Hlasování - veřejné mínění online - Český politik za ČSSD, senátor PČR, zastupitel Královéhradec- kého kraje, ředitel nemocnice. Czech politician (ČSSD). Vladimír Dryml očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Jan Fischer v Hlasování - veřejné mínění online - Předseda Českého statistického úřadu a nový premiér nestranické překlenovací vlády do předčasných voleb v říjnu 2009. Jan Fischer očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Marie Jílková v Hlasování - veřejné mínění online - Česká politička a kandidátka do EP za KDÚ-ČSL. Czech politician and the candidate to the EP for the KDU-CSL. Marie Jílková očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Josef Zieleniec v Hlasování - veřejné mínění online - Poslanec Evropského parlamentu (SNK). Czech politician and Member of the European Parliament. Josef Zieleniec očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Michaela Šojdrová v Hlasování - veřejné mínění online - Dlouholetá poslankyně Poslanec- ké sněmovny Parlamentu ČR za KDU-ČSL (od 1996). Michaela Šojdrová očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Vladimír Špidla v Hlasování - veřejné mínění online - Český politik - od r. 2004 evropský komisář. Czech social democratic politician - Czech commissioner in the European Commission. Vladimír Špidla očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Roman Línek v Hlasování - veřejné mínění online - Vicehejtman hejtmana Pardubického kraje a 1. místopředseda KDU-ČSL. Roman Línek očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Václav Pačes v Hlasování - veřejné mínění online - Český biochemik. Czech biochemist. Václav Pačes očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Miloslav Ransdorf v Hlasování - veřejné mínění online - Český komunistický politik. Czech politician and Member of the European Parliament. Miloslav Ransdorf očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Jan Březina v Hlasování - veřejné mínění online - Kandidát pro volby do Evrop- ského parlamentu 2009 - český politik, poslanec Evropského parlamentu za KDU-ČSL. Jan Březina očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Vladimír Železný v Hlasování - veřejné mínění online - Český podnikatel, politik a kandidát do EP za Libertas.cz. Media businessman and politician in the Czech Republic. Vladimír Železný očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Petr Bendl v Hlasování - veřejné mínění online - Český politik, místopředseda ODS, bývalý hejtman Středočes- kého kraje. A Czech politician. Petr Bendl očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Jiří Havel v Hlasování - veřejné mínění online - Český sociálně-demokratický politik a ekonom. A Czech social-democratic polician and economist. Jiří Havel očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Richard Falbr v Hlasování - veřejné mínění online - Český politik, odborář a současný poslanec EP. Czech politician and Member of the European Parliament. Richard Falbr očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Jaromír Štětina v Hlasování - veřejné mínění online - Český novinář, spisovatel a politik. Czech journalist, writer and politician. Jaromír Štětina očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Evžen Tošenovský v Hlasování - veřejné mínění online - Kandidát do voleb do Evrop- ského parlamentu 2009 - regionální politik ODS. Evžen Tošenovský očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Benjamin Kuras v Hlasování - veřejné mínění online - Český spisovatel, dramatik, překladatel a publicista židovského vyznání. Czech politician living in the GB and a candidate to the EP. Benjamin Kuras očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Pavel Svoboda v Hlasování - veřejné mínění online - Český právník, vysokoškolský pedagog a politik KDU-ČSL. ACzech lawyer, university teacher and politician KDU-CSL. Pavel Svoboda očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Ondřej Benešík v Hlasování - veřejné mínění online - Kandidát pro volby do Evrop- ského parlamentu 2009 - český lidovecký politik, člen Zastupitel- stva Zlínského kraje a Výboru regionů EU v Bruselu. Ondřej Benešík očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Jan Dusík v Hlasování - veřejné mínění online - Bývalý občanský aktivista a současný český politik. Czech politician and the first Deputy Minister of Environment. Jan Dusík očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Martin Říman v Hlasování - veřejné mínění online - Od roku 1991 český politik za Občanskou demokratickou stranu - ministrem průmyslu a obchodu. A Czech politician - the Minister of Industry and Trade. Martin Říman očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Ivo Strejček v Hlasování - veřejné mínění online - Poslanec EP, člen ODS, člen Rady města Žďár nad Sázavou. Czech politician and Member of the European Parliament. Ivo Strejček očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Libor Rouček v Hlasování - veřejné mínění online - Český sociálně-demokratický politik. Czech politician and Member of the European Parliament. Libor Rouček očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Jana Hybášková v Hlasování - veřejné mínění online - Česká politička, v současnosti poslankyně EP. Czech politician and Member of the European Parliament with the Czech political party EDS. Jana Hybášková očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Milan Hamerský v Hlasování - veřejné mínění online - Český analytik, právník, politolog, nakladatel, publicista a kandidát do EP za Liberálové.cz. Czech politician. Milan Hamerský očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Zuzana Roithová v Hlasování - veřejné mínění online - Kandidátka pro volby do Evrop- ského parlamentu 2009 - česká politička a manažerka, původním povoláním lékařka, poslankyně Evropského parlamentu za KDU-ČSL. Zuzana Roithová očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Přemysl Rabas v Hlasování - veřejné mínění online - Poslanec PČR za SZ a bývalý dlouholetý ředitel zoo v Chomutově. Member of Parliament of the CR for the Green Party. Přemysl Rabas očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Jiřina Šiklová v Hlasování - veřejné mínění online - Česká socioložka a publicistka. Czech sociologist and publicist. Jiřina Šiklová očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Vladimír Remek v Hlasování - veřejné mínění online - První československý kosmonaut a kandidát za KSČM do EP. The 1st Czechoslovak in space and the member of the EP. Vladimír Remek očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Jiří Maštálka v Hlasování - veřejné mínění online - Český lékař a komunistický politik. Czech politician and Member of the European Parliament for the KSČM. Jiří Maštálka očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
David Macek v Hlasování - veřejné mínění online - Český politik a sociolog, místopředseda KDU-ČSL. Czech politician, sociologist and a candidate to the EP for the KDU-CSL. David Macek očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Jaromír Kohlíček v Hlasování - veřejné mínění online - Český politik a kandidát do EP za KSČM . Czech politician and Member of the European Parliament. Jaromír Kohlíček očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Věra Flasarová v Hlasování - veřejné mínění online - Česká politička a kandidátka do EP za KSČM. Czech communist politician and candidate to the EP for KSČM. Věra Flasarová očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Zuzana Brzobohatá v Hlasování - veřejné mínění online - Poslankyně za Jihomoravský kraj a kandidátka ČSSD do EP. Czech politician and the candidate in the European Parliament (2009). Zuzana Brzobohatá očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Oldřich Vlasák v Hlasování - veřejné mínění online - Kandidát do voleb do Evrop- ského parlamentu 2009 - český politik, bývalý primátor statutárního města Hradce Králové a nyní poslanec EP. Oldřich Vlasák očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Milan Cabrnoch v Hlasování - veřejné mínění online - Český lékař a politik. Czech politician and Member of the European Parliament with the Civic Democratic Party. Milan Cabrnoch očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Jaroslav Lobkowicz v Hlasování - veřejné mínění online - Český politik, podnikatel a poslanec PSP ČR. Czech politician, businessman and the member of the Parliament. Jaroslav Lobkowicz očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
Milan Horáček v Hlasování - veřejné mínění online - Německý politik českého původu a poslanec EP za Bündnis 90/Die Grünen. German politician, a founding member of the German Green Party. Milan Horáček očekává Vaši podporu, názor a hlas. Hlasujte online! ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama